12.6.2022 Poslední dvě volná štěnda k zadání jsou black-tri fenečka Dark Angel a psík Duke of. Oba jsou krásní, mazliví, kontaktní, typičtí představitelé plemene. Odběr je možný hned.

19.5.2022 Mimina z vrhu D mají měsíc. Desire, Dark Angel, Dario a Duke of jsou volní k rezervaci, předpokládaný odběr bude v druhé polovině června 🙂

25.4.2022 – náš Litter D je na světě.

18.4.2022 nám Belinka – Girls Fantasy Tatranská labka – porodila 8 krásných štěňátek v pestrých barvách – jak už se to tak k Velikonočnímu pondělí hodí. Otcem je krasavec Skyron Impromptu.

Všechna štěnda sají, rostou na váze, Belča se své mateřské role zhostila v intencích své klidné povahy a vede si parádně.

Duke of pes blacktri
Dario pes bluemerle
Dark Angel fena blacktri
Dolores fena bluemerle
Dominia fena bluemerle
Desire fena bluemerle
Daemonia fena bluemerle
Dineth fena redmerle

______________________________________________________________________________

15.1.2022 Všechna štěnda z našeho vrhu C Alka Barbastella & Gentleman Šťastný koutek mají své majitele 🙂 Naše další plány pro letošní rok se točí kolem naší princezny Belly – Girl’s Fantasy Tatranská labka , které pečlivě vybíráme ženicha.

______________________________________________________________________________

1.1.2022 Poslední dva nezadaní krasavečci, Crusader a Caim 🙂

26.12.2021 Druhá koláž z vývoje štěňátek , ode dne 22 do dne 38. Z porodnice už se přesunula do herny, kde se můžou aslespoň trochu vyřádit i teď , v zimě 🙂

11.12.2021 Tak tady jsou, mrňousové 🙂

9.12.2021 Štěnda mají už 21 dní , některá ještě hledají vhodného majitele 🙂

19.11.2021 se nám ve vrhu C narodilo 9 krásných a zdravých štěňátek !

black-tri kluci Caligula , Crusader, Caim , black-tri holčička Carmen, blue-merle kluci Claudius, Cato, Cassius, Cristian a blue-merle holčička Cinderella

11.9.2020 všechna štěnda jsou zadána a pomalu se chystají do nových domovů, zanechajíc po sobě emocionální a také materiální spoušť 🙂

27.8.2020 K rezervaci jsou poslední 2 štěnda , Balthazar a Becca

19.8.2020 Tak už máme skoro měsíc 🙂 Mrkněte se na nás na videu.

13.8.2020 Pomalu začínáme přikrmovat , objevujeme zahradu, máme se k světu 🙂

Volné jsou poslední 3 štěňátka : Becca , Banshee (black-tri slečny) a Balthazar (black-tri kluk), všichni bez ocásku.

8.8.2020 Štěnda rostou do krásy. Všichni blue-merle jsou závazně zadaní s výjimkou naší nejmenší slečny, u které čekáme, jak se vyvine a k zadání ji případně uvolníme později.

Všichni Black Tricolor (3x holčička, 1x kluk) jsou ještě volní.

Více fotek a informací pravidelně na našem FB účtu.

23.7.2020 se nám narodilo ze spojení naší Arynky a interšampiona Barney 10 krásných štěňátek.O jedno jsme bohužel přišli . Máme 7 holčiček a 2 kluky.

Holky jsou 4x Blue Merle (2x s ocáskem, 2x kupírované) a 3x Black-Trikolor (kupírované)

Kluci jsou 1x Blue-Merle s ocáskem, 1x Black-Tricolor kupírovaný.

Zatím není žádné ze štěňat závazně zadané

Aktuální info a více fotek je i na našem FB

MÁME NAKRYTO

Na konci července 2020 očekáváme narození štěňátek našeho vrhu B. Pyšným otcem bude interšampion „Barney“, pes s luxusní povahou a s mnoha výstavními úspěchy

Apple White Poppy Meadowville & Alka Barbastella

______________________________________________________________________________

OBECNÉ INFORMACE KE ŠTĚŇATŮM

Štěňata zadáváme jen vážným zájemcům, kteří mají pro chov AuO vhodné podmínky a které nejraději dopředu osobně poznáme při nezávazné návštěvě, rádi se seznámíme s vašimi plány na společný život s ausíkem. Štěňátka budou vyrůstat doma a až to vývin umožní i na zahradě, od mala budou v kontaktu s celou naší rodinou. Naše snaha bude předat je maximálně socializované a připravené na změnu „smečky“ a prostředí.

Jsme nová a malá chovatelská stanice, přirozeně bychom byli rádi za Vaše případné úspěchy na výstavách či při výcvikových či sportovních aktivitách, kterém bychom s vámi rádi hrdě sdíleli.

Za zadaná považujeme štěňátka až po uhrazení nevratné zálohy 5000 Kč, která se samozřejmě odečte od celkové kupní ceny.  Než dojde ke splacení zálohy je štěňátko stále vedeno jako volné a je nabízeno ostatním zájemcům. Jiná varianta není – chráníme se tak před vícenáklady, spojenými s dalším pobytem štěňátka u nás, když si nerozvážný zájemce nákup „rozmyslí“. Takto postupuje většina chovatelských stanic a je to zcela jistě pochopitelné, protože tímto postupem se chrání jak prodávající, tak i štěňátko samotné.

* Štěňata předáváme novým majitelům nejméně po 60ti dnech od narození

* Štěňata předáme očipovaná, odčervená a očkovaná, prohlédnutá veterinářem, vybavená PP a europasem. 

* Podepisujeme kupní smlouvu, protože příjem daníme (na chovatelskou činnost máme živnostenské oprávnění), kupní smlouva slouží k ochraně kupujícího i prodávajícího a potažmo i štěněte

* Nový majitel obdrží startovací balíček, který kromě několika drobností bude obsahovat mj startovací dávku granulí , na kterých štěňátka vyrůstala (krmíme MARPem)